hostgator coupons

środa, 31 marca 2010

Szkatułki i komplet biżuterii decoupage

Ostatnio zrobiłam szkatułkę na biżuterię i dodatkowo małe puzderko na kolczyki do kompletu. Całość wykonana techniką decoupage plus moje ciapanie farbami:


Więcej szczegółów w albumie Picasa

A to komplecik biżuterii w japońskim stylu:

 

11 komentarzy:

boniusia pisze...

Twórczość jak widze kwitnie ;)

Anmiodzik pisze...

Orientalnie :) Kolczyki i bransoleta - śliczne.. ale szkatułka rewelacyjna!!

http://lara-egaree.blogspot.com/ pisze...

Boniusia, ano kwitnie:)

Anmiodzik dziękuję przogromnie:)

monle pisze...

Bardzo mi się podoba ten motyw na szkatułce i pudełku i te kolory. Super!

Joanka pisze...

swietna szkatulka - widac Twoja reke :D

http://lara-egaree.blogspot.com/ pisze...

Monle, Joanka wielkie dzięki dziewczyny:)

Zula pisze...

Śliczne!

http://lara-egaree.blogspot.com/ pisze...

Zula dziękuję:)

Anonimowy pisze...

Laurko święta to taki czas gdzie wolniej bije zegar a serca przepełnia radość z bliskości drugiego człowieka. Niech Tobie dobre anioły wszystkie ścieżki prostują. Życzę Ci doświadczania zachwytu wiosną, zapatrzenia w symbole bo one pomagają nam tworzyć własną legendę. Laurko życzę Ci wielkanocnego koszyka pełnego jasnych dni. Niech wielki on będzie by wystarczyło dla bliskich bo Ty choćbyś cząstkę tylko miała innych obdzielisz. Niech w Twoim sercu odrodzi się nadzieja gdy "nieobecnych pojawią się cienie". Laurko wtul się w ciepło maminego sernika, powyjadaj specjały z kredensu i wracaj tworzyć. Dziękuję Ci za inspirację, uczciwość i tyle dobrych emocji których od Ciebie doświadczyłam. Małgosia 68

http://lara-egaree.blogspot.com/ pisze...

Małgorzato, piękne życzenia, bardzo dziękuję:)Los nie obdarzył mnie tak cudownym językiem, abym mogła równie pięknymi słowami przekazać Ci życzenia:) Bądź zawsze taka dobra dla innych, bo każdy dobry uczynek się zwraca, niech każdy dzień przynosi Ci powody do radości, niech dzieci którymi się opiekujesz wyrosną pod Twoim okiem na wspaniałych ludzi, takich jak Ty:))) Abyś również, jak magnez przyciągała do siebie same uczciwe i pogodne dusze:) Alleluja!

Anonimowy pisze...

Dzięki Kochana