hostgator coupons

piątek, 16 listopada 2012

Tak na szybko Beading Naszyjnik

Kiedyś już zrobiłam podobną bransoletkę, więc nic nowego:)

Od Biżuteria Lara_egaree 2012r.


Od Biżuteria Lara_egaree 2012r.


Od Biżuteria Lara_egaree 2012r.


I nowość, zamierzam Wam w końcu pokazać prace mojej mamy, która przepięknie haftuje obrazy, ciągle nie mogę się zebrać do zrobienia zdjęć jej wszystkich prac i zastanawiam się, czy zrobić osobnego bloga, czy zakładkę, bo tego jest na prawdę pokaźna kolekcja, dziś na szybko jej najnowsze dzieło:12 komentarzy:

Avrea pisze...

naszyjnik cudny , murzynki fantastyczne :)
pozdrawiam
Ag

lara.egaree pisze...

Ag dzięki serdeczne:D

Anonimowy pisze...

Naszyjnik piękny! A haftowane obrazy Twojej mamy są super! Przepiękne kolory, takie tęczowe. Jak to jest haftowane? Koniecznie pokaż więcej prac swojej mamy! :)

lara.egaree pisze...

Monroma wielkie dzięki:))) Moja mama chyba wypracowała sobie własny styl haftowania, miesza różne style, co najważniejsze haftuje wszystko włącznie z tłem, nigdzie w jej pracach nie widać płótna:) A haftuje od kiedy ja pamiętam, jak byłam mała haftowała mi różne zwierzątka na ubrankach:) Może kiedyś ze starych zdjęć uda mi się to zeskanować:D

SZTUKOTEKA pisze...

Bransoleta przecudna, co za precyzja! Podziwiam cierpliwość i zacięcie do robienia takich rzeczy:) Haft piękny, robi wrażenie:)

lara.egaree pisze...

Sztukoteka bardzo dziękuję:))

impresja pisze...

Naszyjnik jest przepiękny...taki wysublimowany...a prace Twojej Mamy niesamowite...wiadomo już po kim odziedziczyłaś talent! :)

Zdolność-tworzenia pisze...

Załóż jej bloga. Jej prace są fenomenalne. Nie skażone żadną naleciałością.
Chylę czoła.

lara.egaree pisze...

Impresja ślicznie dziękuję:)

Zdolność-tworzenia właśnie wczoraj założyłam:) Masz rację ona po prostu sobie haftuje i nie przygląda się jak to inni robią, wypracowała własny styl, no zresztą zobaczycie, jak będę zamieszczać już na blogu kolejne zdjęcia jej prac:)

marger92 pisze...

Kurdesz! alllle MAMA! O_O
No i swietny pomysl z Jej wlasnym blogiem!
Pzdr!;)
Siostra

gretta pisze...

Larka, ze Ty zdolna jesteś to wiadomo i że po kimś trzeba to mieć, też ale jak się ogląda te hafty to trudno uwierzyć, ze ktoś ręcznie te nitki w takie cuda układa!!! Pozdrów mamę i do szybkiego!!!Aaa, bo ja na te kursa się wpraszam, to wiesz... ;D

lara.egaree pisze...

Siostra:))) no wiem wiem:) Szkoda tylko,że te obrazy tak długo się tworzy:)

Grettuś dzięki i wpadaj kiedy chcesz:)))