hostgator coupons

czwartek, 1 marca 2012

'Samochwała w kącie stała....:-) i drobne Candy na Kobietnik.p

Dziś troszku się pochwalę, dziewczynom z Kobietnik.pl  spodobało się to co robię i postanowiły troszkę o tym napisać, toteż zapraszam do lektury:)

http://www.kobietnik.pl/2012/03/created-by-laraegaree.htmlA w związku z tym wspólnie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, czyli małe Candy, ale na blogu : Kobietnik.pl z moją ceramiczną miseczką w prezencie:

http://www.kobietnik.pl/2012/03/niespodzianka-od-laraegaree.html

Zasady są proste:


1. Zacznijcie obserwować Kobietnik w sieci znajomych google.
2. Będąc zalogowanym na swoim koncie, napiszcie w komentarzu pod postem : http://www.kobietnik.pl/2012/03/niespodzianka-od-laraegaree.html  jakie orzeszki lubicie najbardziej :)

9 komentarzy:

Detelina48 pisze...

Bardzo interesujący wywiad. Odpowiedziałaś w nim na wiele pytań jakie często nasuwały mi się przy oglądaniu pięknych twoich prac.

Detelina48 pisze...

korekta: "....twoich, pięknych prac." :)

http://lara-egaree.blogspot.com/ pisze...

Detelina cieszę się, że Ci się podobał:D

Avrea pisze...

Bardzo ciekawy wywiad , można się sporo w nim dowiedzieć :)
Pięknie tworzysz ...
pozdrawiam
Ag

Miauczyk/Alicja pisze...

byłam widziałam i nawet fragment mojego fartuszka jest na zdjęciu :D bardzo fajny wywiad.

impresja pisze...

To prawda, wywiad bardzo interesujący, właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :) Miseczka cudowna, nie mam szczęścia w takich zabawach, ale kto nie gra, nigdy nie wygra :) Ustawiłam się grzecznie w kolejeczce :)

MR pisze...

Bardzo się cieszymy, że Lara zgodziła się na wywiad :) Szczerze podziwiamy jej talent i pasję :) I życzymy wszystkiego dobrego :)

Kasia pisze...

Gratuluję! Wywiad bardzo interesujący. A' propos samochwały- jeśli ma się taki dorobek i i taki potencjał to nie tylko można, ale nawet trzeba się pochwalić.

Unknown pisze...

wywiad ciekawy bardzo i widzę tam znajome fotki z Bolca :) a chwalić Aga masz się czym, bo takich Mistrzów jak Ty ze świecą szukać. Ciągle podziwiam.....
pozdrawiam serdecznie Renata